Buca Kız Öğrenci Yurdumuz Açılmıştır

HİZMETLERİMİZ
Akşam Yemeği: Beslenme uzmanları tarafından hazırlanan sağlık ve tarım bakanlıkları tarafından denetim ve çalışma izni bulunan güvenilir şirketler tarafından hazırlanan güvenilir ve sağlıklı akşam yemeği hizmeti hijyenik ortamda öğrencilerimize sunulmaktadır.

Açık Büfe Kahvaltı: Öğrencilerimize açık büfe kahvaltı sunulmaktadır.  

 


Doğalgaz ısıtma sistemi ve 24 saat sıcak su: Yurdumuz doğalgaz ısıtma sistemiyle ısıtılmaktadır. Banyolarımız ve mutfağımız da 7/24 kesintisiz sıcak suyumuz mevcuttur.
 

 

 


İnternet: Yurdumuzda wireless bağlantısı ve öğrencilerimizin istedikleri zaman kullanabilecekleri 7 / 24 internet bağlantısı mevcuttur. Her katta takılı olan access point ile kesintisiz hızlı internet imkanı.

 

 

 Calışma odası: Öğrencilerimizin istedikleri zaman kullanabilecekleri içinde bir kütüphanenin bulunduğu rahat, aydınlık, sessiz bir çalışma odamız mevcuttur.

Dinlenme salonu: Öğrencilerimizin istedikleri zaman tv seyredip bir arada rahat ve keyifli vakit geçirmeleri için dizayn edilmiş bir dinlenme odamız 24 saat hizmetlerindedir.

 

 

Çamaşırhane ve Ütü: Öğrencilerin istedikleri zaman kullanabilecekleri çamaşır makineleri , ütü veütü masası imkanımız mevcuttur .

Ücretsiz Çamaşır Yıkama: Öğrencilerin istedikleri zaman kullanabilecekleri ücretsiz çamaşır makineleri mevcuttur .
 

 


Temizlik: Öğrencilerimizin kullandığı wc, banyo, mutfak ve ortak yaşam alanları kat hizmetlilerimiz tarafından periyodik olarak temizlenmektedir. Öğrencilerimiz veya velilerimiz bu temizlik periyotlarını, kapı arkalarında asılı olan temizlik denetleme tablosundan kontrol edebilirler.

Yurdumuz böcek ve haşerelere karşı düzenli olarak tarafından ilaçlanmaktadır.

 

 

Aktiviteler: öğrencilerimizin serbest zamanlarını değerlendirmek, okul ve sınav yorgunluğunu, stresini azaltmak amacıyla çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetler düzenlenmektedir.

Adres: 4. Sokak No:18 Adatepe Mahallesi Buca/İZMİR
Tel: 0 (232) 420 99 82
Fax: 0 (232) 438 21 00
Gsm: 0 (507) 809 15 08
Güven Yurdu

Buca Erkek Öğrenci Yurdu | Buca Kız Öğrenci Yurdu